رزصورتی

ABOUT US
BY PINK ROSE

رز صورتی دریچه‌ای است برای دسترسی آسان طرفداران صنعت مد، به بروزترین‌های برندهای برتر صنعت مد دنیا. ما می‌کوشیم تا بروزترین و بهترین کالاها را برای آن‌هایی که پیرو جدیدترین ترندهای مد دنیا هستند، در جزیره‌ای صورتی گرد هم آوریم. ما این امکان را برای شما فراهم می‌آوریم که بتوانید بدون نیاز به جستجو بین فروشگاه‌های برندهای مختلف، تنها با سیر در رز صورتی، به اجناس برندهای مختلف به طور یکجا دسترسی داشته باشید و بتوانید با مقایسه و انتخابی درست خریدتان را به انجام برسانید.  فروشگاه رز صورتی، اولین شعبه خود را در شهر تبریز  گشوده است و سعی دارد تا در سالهای آتی این جزیره را به مناطق دیگر بگستراند.

ندا زرگرصالح

ROSE SURATI
FOUNDER

ما به شما کمک می‌کنیم با چینش تکه‌های مختلف پوشاک اورجینال برندهای روز دنیا در کنار هم، سرتا پای خود را بیارایید و ظاهری دلنشین و باب میلتان خلق کنید. می‌توانید همیشه به ما در فراهم ساختن بهترین انتخابهایتان از برترین‌ها اعتماد کنید.

 

مشتریان ما تمامی بانوان علاقه‌مند به پوشش بر اساس ترندهای روز دنیا و استفاده از لباس‌های اورجینال هستند. همانهای که ترندهای تمامی فصول را دنبال می‌کنند و  نسبت به قیمت‌ها آگاه هستند.

 

All right Reserved For ROS'E SURATi © 2019-2020  |  Powered by www.toranjStudio.com

All right Reserved For ROS'E SURATi © 2019-2020
Powered by www.toranjStudio.com